• Eugenijus Drobelis -TETERVINAS

Prekės kodas: 276

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Leidinyje supažindinama su tetervinu, kurtiniu, jerube ir kitais vištiniais paukščiais, kurių dauguma yra reti ir nykstantys tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Knygoje pateikta informacija apie šių paukščių gausumą, pasiskirstymą ir gausumo kitimo tendencijas mūsų šalyje ir gretimose valstybėse.

€10.00

Leidinyje supažindinama su tetervinu, kurtiniu, jerube ir kitais vištiniais paukščiais, kurių dauguma yra reti ir nykstantys tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Knygoje pateikta informacija apie šių paukščių gausumą, pasiskirstymą ir gausumo kitimo tendencijas mūsų šalyje ir gretimose valstybėse. Tačiau didžiausias dėmesys leidinyje skiriamas tetervinui. Pateikiama žinių apie šio paukščio paplitimą ir gausumą mūsų šalyje, įvertinamos grėsmės ir ateities perspektyvos, aprašoma jo biologija. Leidinyje aptariamos paukščių nykimo priežastys ir tetervino apsaugos priemonės. Knygoje pateikiami ilgamečiai šių paukščių stebėjimai Dzūkijos nacionaliniame parke ir Čepkelių valstybiniame gamtiniame rezervate. Skaitytojai supažindinami su viena didžiausių tetervinų tuoktaviečių Lietuvoje, ten vykstančiais tuoktuviniais turnyrais. Knygoje aprašomos tetervinams iškylančios grėsmės, analizuojamos šių paukščių apsaugos priemonės, aprašomi tuoktaviečių tvarkymo darbai, gausūs įspūdžiai ir pastebėjimai.
    Reprezentacinio pobūdžio leidinys gausiai iliustruotas originaliomis fotografijomis, pristatančiomis Lietuvoje gyvenančius tetervinius paukščius, o taip pat fotografijomis, kurios atspindi tetervinų tuoktuvių žavesį ir supažindina su šiuo įspūdingu pavasario gamtos reiškiniu.

Autorius: Eugenijus Drobelis

Apimtis: 66 psl.

ISBN 9986-963-39-4

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink