• Žurnalo „Lututė“ prenumerata 2021 m.

Prekės kodas: 81

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Leidykla "Lututė"

Žurnalo „Lututė“ prenumerata 2021 m.

Žurnaliukas vaikams apie gamtą

Svarbu! Einamojo mėn. žurnalas išleidžiamas paskutinėmis mėnesio dienomis. Žurnalas pristatomas iki sekančio mėnesio 15 d.

€22.00

„Lututė“ – geriausias žurnaliukas smalsiems, gamta besidomintiems vaikams!

Žurnalo apimtis – 32 puslapiai. Leidžiamas kas mėnesį – 12 numerių per metus. Metinė prenumerata – 22,00 €.

Žurnaliukas „Lututė“ – geriausias draugas smalsiems ir gamta besidomintiems ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokinukams. Kodėl „Lututė“? Todėl, kad tai viena mažiausių ir įdomiausių šalyje gyvenančių pelėdų, įrašytų į Lietuvos raudonąją knygą. O pelėda – juk išminties ir žinių simbolis. Argi gali ne taiklus žurnaliuko vaikams apie gamtą pavadinimas? Be to, lututė – tokia miela ir, kaip ir vaikai, smalsi pelėdžiukė.

Sklaidydami puikiomis gamtos fotografų nuotraukomis iliustruotą žurnaliuką mažieji skaitytojai atvers gamtos paslapčių skrynią, iš arti stebės net pačių paslaptingiausių gyvūnų gyvenimą, sužinos galybę įdomybių apie įvairius gamtos reiškinius.

Drauge su žurnaliuko herojais Tute ir Pitu leisis į kvapą gniaužiančius pėdsekystės nuotykius. O galbūt ir patys, „apsiginklavę“ lupa, fotoaparatu ir plačia šypsena, keliaus į gamtą stebėti ir atskleisti jos paslapčių.

Kiekviename numeryje žurnaliuko skaitytojų laukia Tutės užduotėlės, o teisingai jas išsprendusių – įvairūs prizai.

Su mažaisiais skaitytojais „Lututė“ draugauja jau 22 metus!

 

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink