•  Žurnalas „LUTUTĖ“ Nr. 2017-1(142)

Prekės kodas: 198

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Leidykla "Lututė"

Žurnalas „LUTUTĖ“ Nr. 2017-1(142)

€2.00

Žurnalas „LUTUTĖ“ Nr. 2017-1(142)

Žiema – tikras išbandymų metas laukiniams gyvūnams. Šaltis, gilus sniegas, maisto stoka priverčia daugelį sparnuočių išskristi į šiltesnius kraštus, o nemažai žvėrių ir žvėrelių įminga žiemos miegu. Bet kaip nuo šalčio ginasi tie, kurie niekur nekeliauja ir žiemą nemiega? Pavyzdžiui, danieliai šaltuoju metų laiku tiesiog minta kitokiu maistu. Kokiu – tau papasakos „Lututė“.

Padėti peržiemoti ir ištverti su žiema atkeliavusį baltąjį badą kai kuriems gyvūnams gali ir tu. Juk pakabinai kieme lesyklą! Ir nepamiršk paukštelių lesinti kasdien. Tai svarbiausia gamtos mylėtojo taisyklė!

Jei teisingai išspręsi Tutės užduotėles, sužinosi, kokie paukšteliai mūsų šalyje žiemoja. Dar susipažinsi su labai keistomis, bet įdomiomis žuvimis ir atskleisi daugybę kitų gamtos paslapčių. Kaip visada, Tutė labai laukia tavo užduotėlių atsakymų ir yra paruošusi prizų.

Pėdsekio mokykloje Tutė ir Pitas tau papasakos, kaip šaltas žiemas leidžia šernai ir kodėl jie tvirtomis knyslėmis rausia įšalusią žemę.

Naujajame žurnaliuke susipažinsi ir su įstabiu kerpių pasauliu bei sužinosi, kodėl jos gamtai labai reikalingos. Dar „Lututė“ tau papasakos, kodėl medžiai artėjant žiemai meta lapus ir ką jie veikia šaltuoju metų laiku.

Beje, ar žinai, koks paukštis šiais Gaidžio metais sakosi esąs gražiausias? Taigi, gaidukas! Jis, žinoma, ne toks didelis kaip kieme vištoms vadovaujantis gaidys, bet užtat kaip savo apykaklę išpūsti gali. Ir tikrai yra neką mažesnis peštukas. Ir gyvena jis ne kieme, o pelkėse, drėgnose pievose. O jau koks puošeiva!

Ne mažiau dailus ir kitas vištų ir gaidžių giminaitis – gražuolis kurtinys. Tai jo nuotrauka puošia šio „Lututės“ numerio viršelį.

Turinys
Kas gražiausias Gaidžio metais? GAIDUKAS!
Baltasis badas. Kas jis?
Pamokos pėdsekio mokykloje: šernų pėdsakais
Mokykis iš gamtos ir gamtoje
Šaltinio pasaka
Įstabus kerpių pasaulis
Dobilas – mūsų mylimiausias piratas
Gyvojo pasaulio rekordai
Didžiaragio danieliaus pietūs
Viršelio tema: kurtinys
Žygis klaidžiais miško takais
Kodėl artėjant žiemai medžiai lapus numeta?
Atgal į gamtą

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink